Návrat ke zdraví

Návrat ke zdraví

Návrat ke zdraví

Návrat ke zdraví

Návrat ke zdraví

Návrat ke zdraví

Návrat ke zdraví

Návrat ke zdraví
Návrat ke zdraví přeje všem
krásné zimní období
Vítejte na stránkách Návrat ke zdraví


 
 


Kurzy ČNB
      

Hlavní menu
 
Home Forum Galerie obrázků Newsletter Články Webové odkazy Kontakt/Info Flamplayer Měsíční fáze Bazar Návštěvní kniha Recepty Online Shop Video Downloady
  
 

Vyhledat
      

Jazyk
 
DeutschEnglishFrench  
  
 

Nové zboží
      

Nejsledovanější zboží
      

Nové Downloady
 
Stáhnout Vitamin D
Nemáte patøièné oprávnìní ! cats
Nemáte patøièné oprávnìní ! doll_phantasy
Nemáte patøièné oprávnìní ! Doll_1
Nemáte patøièné oprávnìní ! Doll_3
  
 

Měsíční fáze
 

poslední čtvrt
  
 

Informace
 
Administrátoři
Offline Boženka 
Offline jetlake   
 

Kdo je online
 
 1: návštěvník/ů
 0: uživatel/ů

Uživatelé
 celkem:49
mužů:33
žen:16


Ještě nemáte profil ?
Zaregistrujte se teď !

Zapomenuté heslo
  
 

Návštěvnost
 

Stránky navštívilo celkem:

uživatelů

  
 

Reklama
 
EXV2

potraviny na pranýři
Potraviny na pranýři

  
 


a svátek má:

 
Návrat ke zdraví : OČISTA STŘEV
 
 
Návrat ke zdraví : OČISTA STŘEV

Článek byl přidán od: Boženka dne 12.01.2017 19:27:01 (686 x přečteno)

OČISTA STŘEV


Ne každý však má chuť provádět očistu střev klystýry a tak je tu jednoduchý způsob, jak se vyčistit pomocí dvou ingrediencí velmi efektivně a zdravě.
Mnoho zdravotních obtíží může být odstraněno vyčištěním střev od hlenu, usazenin a parazitů. V průběhu 70 let života zpracují naše střeva přes 100 tun potravin a 40.000 litrů tekutiny. Toto masivní množství jídla a tekutin nakonec vede k nahromadění až 7 kilogramů toxického fekálního odpadu ve střevech, který kontaminuje naši krev a způsobuje neopravitelné škody na našem těle v podobě závažných nemocí.

Zde jsou některé společné znaky ucpaných střev usazeninami: častá zácpa cukrovka narušený metabolismus narušený sluch problémy se zrakem nadměrné nebo nedostatečné přibývání na váze onemocnění jater a ledvin problémy s pletí, vlasy a nehty artritida některé formy rakoviny Jak je vidět, jsou to i celkem běžné obtíže, kterým ze začátku nepřikládáme velkou váhu, ale po čase stejného špatného životního stylu nám mohou pěkně zavařit.

Očistu střev tedy potřebujeme všichni. Klystýr může vyčistit pouze tlusté střevo a to jen velmi malou část, zhruba 40 - 50 centimetrů. Klystýr také vyžaduje speciální podmínky, nástroj a informace pro správné provedení, kterého se hodně lidí bojí.

Nicméně je tu příjemnější naděje. Užívání 1-3 polévkových lžic lněného semínka za den, po dobu tří týdnů, může učinit skutečné zázraky! Dokáže totiž vyčistit hlen, fekální usazeniny i parazity při plném zachování střevní mikroflóry.

Tato metoda pročištění tlustého střeva poskytuje rychlou normalizaci a spalování tuků. To má několik pozitivních účinků na regulaci metabolismu tuků. Lněné semínko bude absorbovat a odstraňovat toxiny z našeho těla a snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Indikace očisty při: zánětlivých

onemocněních horních cest dýchacích a střevního traktu gastritida, kolitida, žaludeční a dvanácterníkové vředy nemoci močového ústrojí, infekce, cystitida, pyelonefritida nadměrné přibírání na váze, poruchy metabolismu tuků.

Očista střev lněným semínkem místo snídaně po dobu 3 týdnů:

1. týden: 1 lžíce lněného semínka a 100 ml kefíru
2. týden: 2 lžíce lněného semínka a 100 ml kefíru
3. týden: 3 lžíce lněného semínka a 150 ml kefíru

Lněné semínko je vhodné před konzumací jemně pomlít nebo alespoň zabalit do utěrky a několikrát přejet válečkem, aby prasklo a mohlo se z něj uvolnit vše důležité. To provádějte vždy přímo před konzumací, ne dopředu, nebo takto narušená semínka mají tendenci ke žluknutí. Připravte si každé ráno čerstvou porci.

Konzumujte tuto blahodárnou směs každé ráno namísto snídaně a během dne se snažte vypít minimálně 2 litry čisté neperlivé a nechlazené vody. Ta vám pomůže odplavovat toxiny z těla a čistit tělo i mysl.

Máte-li chuť, můžete do vody přidat i trochu kvalitního medu, ten vám udělá moc dobře.


Pokud cítím tlak ve střevec, uvařím si třeba čínské nudle s kuřecím masem, přidám sojovou omáčku, chiliii omáčku.
Další dobrou radu na ozdravení střev jsou vločky , probiotika. Završím to kompotem s jablek kam přidám hřebíček a skořici.

Skořice obsahuje látku se silnými léčivými účinky .Je bohatým zdrojem antioxidantů , obsahuje látky s protizánětlivým účinkem,Snižuje riziko vzniku onemocnění srdce.Zvyšuje citlivost tkání k inzulinu, snižuje hodnoty krevního cukru a má anti-diabetický účinek.Může působit jako prevence neurodegenerativních onemocnění, jako prevence vzniku rakoviny, má antimykotické a antibakteriální účinky

Nejlepší léčivé účinky má Cejlonská („pravá“) skořice
Skořicovník podporuje funkci zažívacího systému a funkci střevního traktu. Obsahem silic, zvláště cinnamaldehydu, dále slizu a beta-sitosterolu redukuje činnost trávících šťáv a významně podporuje produkci enzymů, což je důležité nejen pro trávení, ale i pro energetický metabolismus v těle. Pomáhá odstraňovat nepříjemné nadýmání a přispívá k dobré fyzické i psychické kondici a také k celkové obranyschopnosti organismu. Má stimulující a posilující vlastnosti, které přispívají k odolnosti proti únavě a dodává tělu potřebnou energii.
Chróm hraje důležitou roli při metabolizaci cukrů a tuků v organismu. Chróm podporuje normální metabolismus makroživin a pomáhá udržovat správnou hladinu glukozy v krvi.
A co teprve švestky čistí játra i ledviny a to i sušené, ale o tom už je další článek.
papous chefkuch 

 


Theme winter © 2005-2015 antena lipnik

Powered by eXV² Vers. 2.5.1 © 2004-2020 www.exv2.de

- Stránka byla vygenerovaná za 0.35 vteřin -